Nowe miejsce w sieci - Blozu.com

   Katalogi stron internetowych. Zazwyczaj nie kojarzą mi się za dobrze. I tak niewiele można tam znaleźć i tak naprawdę nie pomagają nam w niczym. Jednak ostatnio pojawił się dość ciekawy katalog blogów.
Blozu.com to całkiem innowacyjny katalog blogów, w którym szybko i łatwo nie tylko odnajdzie się blog o tematyce, która na interesuje ale również znajdziemy osoby blogujące w naszej okolicy. 
   Blozu ma także formularze do kontaktowania się między sobą oraz z producentami kosmetycznymi i nie tylko. Zauważyłam, że wiele dziewcząt nie ma na swojej stronie nigdzie działu kontakt lub podanego adresu e-mail (z jednej strony może dobrze bo jest mniej spamu). Najlepszym rozwiązaniem jest dlatego formularz kontaktowy bez podawania widocznego swojego adresu e-mail - sprawę załatwia ten serwis gdyż teraz jak ktoś będzie chciał się z nami skontaktować na pewno mu się to uda szybciej. Może ten serwis ułatwi nam także organizowanie spotkań blogerek.
   Rejestracja swojego bloga nie zajmie więcej jak 5 minut i jest całkowicie darmowa. Przeglądając katalog, widzimy miniaturę, opis i ocenę strony. Pozwala to zaoszczędzić czas na przeglądaniu blogów, które nas nie interesują. Katalog jest do wglądu również przez osoby nie zalogowane, co zwiększa szanse na nowego czytającego. 
   Bardzo gorąco zachęcam do rejestracji. Serwis jest nowy ale dość szybko się zapełnia nowymi stronami. Zatem nic więcej tylko się logować dziewczyny i poznawać nowe blogerki i blogerów :))

http://www.blozu.com


10 komentarzy:

 1. Zaraz zajrzę z ciekawości :)

  kosmetycznieee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie przeglądam i zastanawiam się nad dodaniem bloga do bazy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to lecę buszować po blogach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oo dzięki za info:) już wchodzę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. muszę zajrzeć... moze znajdę w końcu kogoś z okolicy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli masz ochotę to serdecznie zapraszam Cię na rozdanie,w którym do wygrania są kosmetyki maxfactor;)http://zakochanawkolorkach.blogspot.com/2013/12/rozdanierozpocznij-nowy-rok-z-max-factor.html

  OdpowiedzUsuń


 7. Fryzjerzy Magicy w Komorowie !

  Przystań Odnowa to miejsce będące kompendium dążenia do harmonii i piękna przyprawione ideą życia w zgodzie z naturą. To miejsce indywidualnie dobranych zabiegów i programów odnowy fizycznej i duchowej, to krótki przystanek regeneracyjny dla wszystkich żyjących w biegu, to miejsce dla CIEBIE ...

  Mieścimy się na ul. Brzozowej 1 (przy rondzie) 05-806 Nowa Wieś k.Komorowa

  Tel recepcja: +22 758 50 05
  E-mail: recepcja@przystanodnowa.pl

  Łagodny, sprzyjający odprężeniu klimat placówki położonej w malowniczym Komorowie pozwala osiągnąć głęboki relaks fizyczny i duchowy, zajrzeć w głąb siebie i odnaleźć wewnętrzną harmonię i radość życia. To miejsce spotkań wykwalifikowanych specjalistów stylistyki, medycyny, dietetyki, rehabilitacji, wizażu, masażu, kosmetologii i wielu innych dziedzin.

  Zapewniamy niepowtarzalną oprawę, domową atmosferę, serdeczne nastroje mistrzów fryzjerstwa, pasjonatów stylistyki, wyborną kawę, rozmowę na każdy temat. Całość podparta normalnymi cenami usług.


  AKTUALNE oferty na profilowym fanpagu!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za chęć wyrażenia opinii :)
Postaram się odpowiedzieć komentarzem na komentarz :)