Wakacyjne spotkanie blogerek w Krakowie: 2 sierpnia 2014, cz.I

   Cześć! W końcu, po dwóch tygodniach mam dłuższą chwilę tylko dla siebie, komputera i kosmetyków. Najpierw urlop, zaraz później praca i ani chwili wytchnienia.    Dziś, jutro i kolejnego dnia będą na blogu bardzo zaległe relacje z przemiłego spotkania w którym miałam wielką przyjemność uczestniczyć. Celem spotkania było wsparcie jednego ze szpitali dla dzieci w Krakowie. Całe spotkanie zorganizowała Gosia a kilka godzin przesiedziałyśmy w Greckiej Tawernie Hellada.
   Spotkanie umilały sam soki Grande oraz babeczki wyrobu Dominiki. Pierwszy raz piłam sok 100% z pigwy czy granatu i muszę stwierdzić, że są na prawdę pyszne, aczkolwiek lekko rozrobione z wodą smakują mi lepiej. Natomiast babeczki od Dominiki to majstersztyk, palce lizać!
W spotkaniu udział wzięły:
Aldona
Ania
Kasia
Gosia
Kasia
Karolina
Dominika
   Grono skromne, ale takie spotkania są najlepsze. Można swobodnie porozmawiać, nie przekrzykując się i zamienić kilka zdań z każdą z uczestniczek. W dodatku plotki, ploteczki, sensacyjki z świata blogosfery w zasięgu ręki. Mężczyźni tego nie zrozumieją ;-)

2 komentarze:

  1. Świetne są takie spotkania :) Można się poznać i miło spędzić czas :)
    A ja chciałam Cię zaprosić na rozdanie u karolowa21.blogspot.com/2014/08/rozdanie_24.html ! Są naprawdę świetne nagrody :)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie małe spotkanka są najlepsze :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za chęć wyrażenia opinii :)
Postaram się odpowiedzieć komentarzem na komentarz :)